O FIRMIE

DENSA w skrócie

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą z bogatym doświadczeniem na rynku. Specjalizujemy się w maszynach usuwających wilgoć, takich jak osuszacze, nagrzewnice oraz wentylatory. Naszym celem jest stworzenie dla naszych klientów prostych rozwiązań w zakresie usuwania wilgoci oraz przystępnego systemu wynajmu urządzeń osuszających. Oferujemy naszym klientom wynajem i sprzedaż urządzeń usuwających wilgoć. Proponowane przez nas urządzenia przyspieszają wszelkie prace remontowo-budowlane.

O nas

Proces osuszania pomieszczeń profesjonalnymi osuszaczami jest znacznie efektywniejszy i tańszy w porównaniu z tradycyjnymi metodami usuwania wilgoci z pomieszczeń. Nasz sprzęt dostosowany jest zarówno do pracy na budowie, w przemyśle, jak i w biurze czy w domu. Oferta skierowana jest zarówno do firm jak i gospodarstw domowych, potencjalni klienci zapobiegają szkodom jakie powoduje wilgoć w budynkach, a co za tym idzie dbają o prawidłową konserwację swojej nieruchomości, a zwłaszcza o własne zdrowie zapobiegając powstawaniu pleśni.

Serdecznie zapraszamy!

Kalkulator doboru osuszacza

Dobierz osuszacz powietrza o właściwej wydajności. Wpisz wymiary pomieszczenia aby wyliczyć zalecany przepływ powietrza osuszacza.

Długość: m. Szerokość: m. Wysokość: m.